• ul. Białostocka 22, 03-741 Warszawa
  • info@fabrit.pl
  • +48 515 415 270

Szkolenia z SolidWorks i Zarządzania dokumentacją techniczną

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu linii technologicznych oraz zarządzaniu obiegiem Dokumentacji Technicznej w firmie, jesteśmy w stanie zaoferować wyjątkowe szkolenia, oparte o rozwiązania oparte na prawdziwych problemach spotykanych w Działach Konstrukcyjnych firm produkcyjnych. Działając niezależnie od producentów systemów CAD czy PDM, możemy zaproponować niestandardowe rozwiązania, często minimalizując koszta nowych wdrożeń.

Szkolenia SolidWorks

Nasze szkolenia z SolidWorks to kompleksowe rozwiązanie dla konstruktorów, szkolące ich nie tylko z obsługi programu, ale również z technik wytwarzania tj. gięcia blach, frezowania, toczenia, spawania itp. Połączenie wiedzy technologa ze sprawną obsługą programu CAD daje gwarancję rzetelnie wykonanych projektów, co eliminuje trudności napotkane przy montażu czy produkcji.
Podczas szkolenia skupiamy się na wypracowaniu najlepszych rozwiązań i standardów projektowych celem ich zaimplementowania w Dziale Konstrukcyjnym klienta. Szkolenie wyrównuje wiedzę konstruktorów oraz ujednolica ich sposób projektowania, co ułatwia późniejszą pracę większych zespołów konstruktorów.

Audyt obiegu Dokumentacji Technicznej w firmie

Korzystając z naszego bogatego doświadczenia i wiedzy w projektowaniu maszyn, oferujemy audyty projektów wykonanych przez firmy trzecie.
Weryfikacja obejmuje:

✓ Niezawodność zastosowanych rozwiązań technicznych

✓ Technologiczność zaprojektowanych części

✓ Jakość wykonanych modeli 3D i Dokumentacji Technicznej

✓ Organizacja plików projektów i ich nazewnictwo